Wakacyjne Turnusy Piękna w artClinique

Nigdy nie ma dość czasu żeby zadbać o siebie tak jakbyśmy chciały. Niektóre zabiegi medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej, które chciałybyśmy przeprowadzić wymagają chwili czasu by skóra doszła do siebie, zniknęły zaczerwienienia lub ślady po zabiegu. Chcielibyśmy wrócić do pracy i do życia z pełnym, końcowym efektem. Wypoczęci i pewni siebie.
Najlepszym sposobem by bez stresu przeprowadzić zabieg np.: korekcji nosa czy uszu, podnoszenia powiek, usuwania widocznych znamion, liftingu, nici liftingujących, mezoterapii igłowej czy innych lekko inwazyjnych zabiegów upiększających i korygujących – jest zrobienie tego w czasie wakacji!
Po zabiegu w znieczuleniu miejscowym, spokojnie wracamy do domu i relaksujemy się dając skórze odpocząć. Podczas gdy skóra po zabiegu chirurgicznym się regeneruje i goi, w kolejnych dniach możemy podarować swojej skórze w innych obszarach łagodne zabiegi kosmetologiczne i relaksacyjne, aby poczuć się jak na wakacjach w kurorcie lub SPA 🙂 Mogą to być odprężające i ujędrniające zabiegi na ciało – czekoladowa rozkosz lub czerwone wino lub zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe Tite Fix lub Nir gdy chcemy poprawić jędrność, elastyczność i linię naszej sylwetki.

turnusy piekna

Może nie trzeba wyjeżdżać w dalekie gorące kraje by wypocząć w szczególny i pożyteczny sposób. Zapraszamy Panie i Panów na darmowe konsultacje kosmetologiczne i opracowanie indywidualnego programu letnich “półkolonii” w artClinique. Pomożemy dobrać odpowiednie zabiegi by zmienić się i wypięknieć podczas urlopu.
I zamiast zabłysnąć po powrocie z urlopu szkodliwą dla skóry opalenizną – pokazać swoją nową piękną twarz i ciało.
Zadzwoń i umów się na darmową konsultację, podczas której wspólnie zaplanujemy Wakacyjny Turnus Piękna dla Ciebie. tel. 12 422 10 53

Data dodania: 28.06.2016