Lek. med. Piotr Glanowski

Piotr Glanowski

To wykwalifikowany specjalista dermatologii, który posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Zdobywał on swoje umiejętności zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, co zostało potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami. Pacjenci darzą go zaufaniem. Jego specjalizacją są choroby i problemy dotyczące skóry, włosów i paznokci.

Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz podyplomowe studia z zakresu kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Pracował zarówno w kraju, jak i za granicą. Pełnił funkcję asystenta w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera i Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, a także na Oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital w Nowym Jorku.

Od 2004 roku współpracuje z renomowanym Centrum SPA Dr Ireny Eris w Krynicy Zdroju oraz wieloma gabinetami dermatologii estetycznej w Krakowie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. Wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie również w działalności stowarzyszeniowej, będąc członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jako dermatolog specjalizuje się w leczeniu różnych schorzeń, takich jak:

Blizny i znamiona
Grzybica paznokci, grzybica skóry, grzybica stóp, grzybica skóry głowy
Choroby skóry, takie jak atopowe zapalenie skóry, bielactwo, alergie skórne, łuszczyca, łojotok, starzenie się skóry i nadpotliwość
Opryszczka i opryszczka narządów płciowych
Problemy z włosami, takie jak wypadanie włosów, łysienie, łysienie plackowate i łysienie typu męskiego
Łupież pstry i łupież
Trądzik, w tym trądzik młodzieńczy, niemowlęcy, pospolity i różowaty.

Data dodania: 5.06.2023