Lek.med. Marta Lechowicz Wilińska

Marta Lechowicz Wikińska ArtClinique

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2015 roku asystent w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo – Plastycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. W 2021 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w szkoleniach i kursach z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.


Lek. Marta Lechowicz Wilińska przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje wygładzanie zmarszczek i korekcję rysów twarzy przy pomocy preparatów toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, leczenie nadpotliwości, zabiegi modelowania ust oraz owalu twarzy. Przeprowadza szereg zabiegów i operacji plastycznych, m.in. powiek górnych i dolnych, małżowin usznych i powłok brzusznych. Wykonuje operacje powiększania i redukcji piersi, podniesienia piersi oraz chirurgiczny lifting twarzy i szyi. Usuwa zmiany skórne, zarówno barwnikowe, jak i o charakterze nowotworowym oraz koryguje blizny i przykurcze pooparzeniowe.

Data dodania: 27.10.2022