Bądź Pozytywną Egoistką!

“Pozytywny egoizm – jak mówi Dagmara Skalska, autorka Projektu Egoistka w rozmowie z Polityką – jest niczym innym, jak znawstwem siebie. Tak jak finansista jest znawcą finansów, tak egoista jest znawcą własnego ego. Bo czy posiadanie wiedzy o finansach czyni z nas ludzi zafiksowanych na ich punkcie? Nie, podobnie jest z egoizmem. Wcale nie chodzi o narcystyczną postawę czy nakłanianie do buntu. Raczej o poznanie własnego wnętrza i budowanie poczucia pewności, wartości i siły na tym, co jest w nas, nie na warunkach zewnętrznych, bo te są zwyczajnie zmienne. Pozytywny egoizm zbliża nas do autentyzmu, a oddala od odgrywania własnego życia. Pełnimy dziś tyle ról i przyjmujemy tak wiele masek, że sami czasem nie wiemy, kim jesteśmy. Ciągle coś albo kogoś udajemy. A z tej niewiedzy przytrafiają nam się trzy największe nieszczęścia: jesteśmy tym, kim nie chcemy być; jesteśmy z tym, z kim nie chcemy i robimy to, czego nie chcemy robić.”

My dołączamy się do opinii, że bardzo wiele w naszych zdrowiu, wyglądzie i widzeniu samego siebie – zależy od nas i od naszego spojrzenia na samego siebie. Staramy się inspirować nasze klientki do pozytywnego egoizmu i dbałości o siebie, która przynosi dobre efekty zdrowiu, urodzie i poczuciu szczęścia oraz spełnienia. Wszak pozytywny egoizm to nie grzech! 🙂

17 maja artClinique uczestniczył w spotkaniu z Dagmarą Skalską organizowanym w Krakowie przez Miasto Kobiet. Uczestniczki mogły skorzystac z darmowych konsultacji kosmetologicznych, pomiarów składu ciała i licznych promocji w naszym centrum.

MK Dagmara Skalska 17 kopiuj

IMG_3518 IMG_3524 MK Dagmara Skalska 15 kopiuj-001

Polecamy blog Dagmary Skalskiej http://projektegoistka.pl/blog/.

Data dodania: 18.05.2016