Blog

Piotr Glanowski

Lek. med. Piotr Glanowski

To wykwalifikowany specjalista dermatologii, który posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Zdobywał on swoje umiejętności zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, co zostało potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami. Pacjenci darzą go zaufaniem. Jego specjalizacją są choroby i problemy dotyczące skóry, włosów i paznokci.

Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz podyplomowe studia z zakresu kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Pracował zarówno w kraju, jak i za granicą. Pełnił funkcję asystenta w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera i Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, a także na Oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital w Nowym Jorku.

Od 2004 roku współpracuje z renomowanym Centrum SPA Dr Ireny Eris w Krynicy Zdroju oraz wieloma gabinetami dermatologii estetycznej w Krakowie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. Wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie również w działalności stowarzyszeniowej, będąc członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jako dermatolog specjalizuje się w leczeniu różnych schorzeń, takich jak:

Blizny i znamiona
Grzybica paznokci, grzybica skóry, grzybica stóp, grzybica skóry głowy
Choroby skóry, takie jak atopowe zapalenie skóry, bielactwo, alergie skórne, łuszczyca, łojotok, starzenie się skóry i nadpotliwość
Opryszczka i opryszczka narządów płciowych
Problemy z włosami, takie jak wypadanie włosów, łysienie, łysienie plackowate i łysienie typu męskiego
Łupież pstry i łupież
Trądzik, w tym trądzik młodzieńczy, niemowlęcy, pospolity i różowaty.

Data dodania: 5.06.2023
Marta Lechowicz Wikińska ArtClinique

Lek.med. Marta Lechowicz Wilińska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2015 roku asystent w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo – Plastycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. W 2021 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w szkoleniach i kursach z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Lek. Marta Lechowicz Wilińska przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje wygładzanie zmarszczek i korekcję rysów twarzy przy pomocy preparatów toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, leczenie nadpotliwości, zabiegi modelowania ust oraz owalu twarzy. Przeprowadza szereg zabiegów i operacji plastycznych, m.in. powiek górnych i dolnych, małżowin usznych i powłok brzusznych. Wykonuje operacje powiększania i redukcji piersi, podniesienia piersi oraz chirurgiczny lifting twarzy i szyi. Usuwa zmiany skórne, zarówno barwnikowe, jak i o charakterze nowotworowym oraz koryguje blizny i przykurcze pooparzeniowe.

Data dodania: 27.10.2022
dr.Kopycińska2

Lek. med. Ewa Kopycińska

Pani doktor Ewa Kopycińska jest specjalistką z zakresu:

  • dermatologii
  • wenerologii
  • trychologii
  • medycyny estetycznej

Ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe wykorzystuje konsultując pacjentów w poradni dermatologicznej w Art. Clinique. Ma na koncie wiele publikacji medycznych oraz wystąpień publicznych.

Największą pasją Pani doktor jest medycyna estetyczna.
Posiada bogate doświadczenie w stosowaniu toksyny botulinowej, kwasu
hialuronowego, mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłykowego.

Zajmuje się również laserowym odmładzaniem struktur skóry,
dermatochirurgią oraz kriochirurgią.

Data dodania: 4.06.2022
badawi

Dr n. med. Mohaissen Badawi

Już dziś umów się na prywatną konsultację do jednego z najlepszych alergologów w Krakowie!


ZADZWOŃ +48 12 422 10 53

ZADZWOŃ +48 505 105 190

Doktor Mohaissen Badawi jest doświadczonym alergologiem, który
na co dzień pracuje w Klinice Alergologii
i Pulmonologii w Rabce Zdrój ale specjalnie dla pacjentów Art Clinique rozpoczął konsultacje w mieście Kraków.

Specjalizuje się w rozpoznawaniu
i leczeniu chorób wywołanych przez alergeny wziewne oraz pokarmowe.
W Poradni alergologicznej Art Clinique przeprowadza skórne testy alergologiczne oraz kieruje pacjentów na badania krwi w celu wykrycia źródła alergii.
Od wielu lat skutecznie wykonuje immunoterapie alergenowe (inaczej odczulanie), które prowadzą do zmniejszenia wrażliwości osoby uczulonej na alergeny a w konsekwencji do wyeliminowania objawów uczulenia.

Doktor przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Jest alergologiem i pediatrą dziecięcym. Posiada również specjalizację z pulmonologii.

Od lat skutecznie leczy pacjentów z problemami alergicznymi.

*poradnia alergologiczna Art Clinique pod niżej wskazanym numerem poinformuje Państwa o aktualnych terminach konsultacji alergologicznych:

Doktor przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Jest alergologiem i pediatrą dziecięcym. Posiada również specjalizację z pulmonologii.

Od lat skutecznie leczy pacjentów z problemami alergicznymi.

*poradnia alergologiczna Art Clinique pod niżej wskazanym numerem poinformuje Państwa o aktualnych terminach konsultacji alergologicznych:

*aktualne terminy przyjęć lekarzy są dostępne pod numerem telefonu:


+48 12 422 10 53

+48 505 105 190

Data dodania: 3.06.2022