dr n. med. Łukasz Warchoł

Łukasz Warchoł

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium. Ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi. Będąc wykładowcą w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prowadził zajęcia ze studentami medycyny, obronił również pracę doktorską pt.”Zmienność odejścia gałęzi piętowej przyśrodkowej i podziału nerwu piszczelowego. Analiza makro i mikroskopowa.”.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży klinicznych w University of California w San Diego, w Akademikliniken w Sztokholmie oraz w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji, Turcji i Włoszech. Należy do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Doktor Warchoł wykonuje głównie zabiegi z zakresu chirurgii twarzy (plastyka powiek, brwi, lifting twarzy) chirurgii piersi (powiększenie, podniesienie, redukcja, ginekomastia), plastyki powłok (abdominoplastyka), liposukcji oraz modelowania sylwetki stosując najnowsze techniki operacyjne. W swojej pracy cechuje się dokładnością i perfekcjonizmem. Dużą uwagę skupia na zrozumieniu i zadowoleniu pacjenta. Zajmuje się również zabiegami medycyny estetycznej, podaniem botoksu oraz wypełniaczy.

Specjalizuje się w zakresie