prof. dr hab. n. med. Piotr Pieniążek

prof-piotr-pieniazke-kardiolog

kardiolog

Jest znanym i cenionym kardiologiem interwencyjnym z wieloletnim doświadczeniem naukowym.

Profesor Piotr Pieniążek pracuje w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Jest adiunktem Kliniki Chorób Serca i Naczyń Collegium Medicum UJ. Ukończył Akademię Medyczną w Krakowie i oddał swe serce kardiologii uzyskując kolejne stopnie specjalizacji oraz broniąc doktorat. Doświadczenie zawodowe zdobywał również przebywając na stypendiach w Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Jest autorem ponad 100 artykułów w specjalistycznej, naukowej prasie krajowej i zagranicznej oraz autorem i współautorem książek medycznych.

W swojej codziennej pracy kieruje się zasadą „Lekarz kształci się przez całe życie.” Dlatego stara się jak najczęściej brać udział w licznych konferencjach naukowych w kraju i zagranicą gdzie wygłasza referaty i dzieli się swoim doświadczeniem. Ogromną satysfakcję przynoszą mu również zajęcia ze studentami medycyny. Jako wybitny hemodynamista słynie z przeprowadzania między innymi skomplikowanych zbiegów cewnikowania serca – udrażniania zwężonych tętnic wieńcowych.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja kardiologiczna - I wizyta
400 PLN
Konsultacja kardiologiczna - kontrola
300 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.