dr n. med. Agata Leśniak – Sobelga

dr-agata-lesniak-sobelga-kardiolog

kardiolog

W kręgu zawodowych zainteresowań Doktor Leśniak – Sobelgi znajduje się kardiologia nieinwazyjna (farmakoterapia choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca ), opieka nad ciężarnymi z wadami serca, pacjentami po zabiegach kardiochirurgicznych, z wszczepionymi sztucznymi, biologicznymi i homogennymi zastawkami serca.

W 1997 roku obroniła doktorat w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Obecnie pracuje w Klinice Chorób Serca i Naczyń Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II.
Pani Doktor jest autorką i współautorką ponad 35 prac naukowych i podręczników.

W praktyce lekarskiej stawia na solidne przygotowanie zawodowe, śledzenie postępów w dziedzinie kardiologii z systematycznym pogłębianiem wiedzy co jest wyrazem szacunku i odpowiedzialności wobec powierzonych chorych. Postawienie właściwej diagnozy, skuteczne leczenie prowadzące do poprawy komfortu życia pacjenta daje Doktor Leśniak – Sobelga pełną satysfakcję w codziennej pracy.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Cennik znajduje się tutaj>>>

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja kardiologiczna - I wizyta
250 PLN
Konsultacja kardiologiczna - kontrola
200 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.