dr n. med. Anna Krzentowska

Dr Krzentowska Korek

endokrynolog

Doświadczony specjalista z zakresu endokrynologii i chorób wewnętrznych. Specjalizację z chorób wewnętrznych ukończyła w 2007 roku, z endokrynologii w 2011 roku w Klinice Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Tytuł naukowy doktora nauk medycznych uzyskała w 2010 roku broniąc pracę doktorską pt. ” Czynniki rokownicze i wyniki leczenia u chorych z akromegalią” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pani Doktor Anna Krzentowska konsultuje i diagnozuje pacjentów przede wszystkim z zakresu chorób tarczycy, nadczynności i niedoczynności tarczycy, zaburzenia funkcji tarczycy w ciąży oraz w okresie poporodowym, guzy tarczycy, raki tarczycy, ponadto choroby przysadki
i podwzgórza (głównie gruczolaki), choroby nadnerczy (niedoczynność nadnerczy, guzy nadnerczy), zaburzenia miesiączkowania.

dr n. med. Anna Krzentowska bierze udział w licznych konferencjach, zjazdach i szkoleniach z zakresu endokrynologii oraz diabetologii. Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej w zakresie wykonywania badań USG tarczycy.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja endokrynologiczna
350,00 PLN
Konsultacja endokrynologiczna + USG
400,00 PLN
USG tarczycy
200,00 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.