lek. med. Kinga Skulimowska

dr-kinga-skulimowska-dermatolog

dermatolog, wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizacja II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii, ukończona z wynikiem celującym oraz wyróżnieniem. Udziela konsultacji i zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuje się w leczeniu atopowego zapalenia skóry, dolegliwości o podłożu alergicznym oraz przyczynowym i skutecznym leczeniu bakteryjnych schorzeń skóry i trądziku. Wykonuje również badania dermatoskopowe.

Odbyła praktyki w Kurklinik Koenigsfeld (RFN). Aktywnie uczestniczy w wielu kursach specjalistycznych z zakresu farmakologii dermatologicznej, alergologii, dermatoz wieku dziecięcego a także w wielu sympozjach krajowych i zagranicznych.

Umów wizytę przez internet

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja dermatologiczna
250 PLN
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopowym (1 do 3 zmian)
250 PLN
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopowym (powyżej 3 zmian)
od 280 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.