Dr n. med. Tomasz Bonczar

Bonczar

Chirurgia Plastyczna

Dr n. med. Tomasz Bonczar to specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki (PTCHR). Jest także pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Anatomii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo związany z Krakowem.

Dr n. med. Tomasz Bonczar ukończył studia na Wydziale Lekarskim CM UJ w 2014 roku, w 2021 roku ukończył specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach, kongresach i szkoleniach dotyczących medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej organizowanych w Polsce i za granicą.

Specjalizuje się w zakresie

Dr n. med. Tomasz Bonczar wykonuje zabiegi chirurgii plastycznej, a także oferuje szeroki zakres małoinwazyjnych procedur medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii piersi (między innymi powiększanie i lifting piersi) oraz metodach modelowania sylwetki (takich jak liposukcja, plastyka brzucha, powiększanie pośladków różnymi metodami i inne). Specjalista indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i dzięki wiedzy i doświadczeniu oferuje optymalne rozwiązanie w każdym przypadku. Korzysta z różnorodnych i innowacyjnych technik (na przykład zastosowaniem implantów, technik przeszczepu tłuszczu i liposukcji ultradźwiękowej), co pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Wykonuje także tzw. Mommy makeover, które polega na połączeniu kilku zabiegów i przeznaczone jest dla mam, które chcą poprawić wygląd sylwetki po ciąży.Cennik

Konsultacja Chirurga plastycznego
300 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.