dr n. med. Mirosława Buczynowska

dr-miroslawa-buczynowska-proktolog-chirurg-ogolny

chirurg ogólny, proktolog

Doktor Mirosława Buczynowska jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, cenionym przez pacjentów.

Od ponad 20 lat specjalizuje się w chirurgii ogólnej z wykorzystaniem nowoczesnych technik operacyjnych w tym chirurgii laparoskopowej, endoskopii, chirurgii rekonstrukcyjnej powłok brzucha (przepuklin), chirurgii jelita grubego i odbytu.

W swojej codziennej praktyce wykorzystuje również możliwość leczenia komórkami macierzystymi przetok odbytu w chorobie Leśniowskiego-Crohna.

Cyklicznie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach, gdzie poszerza swoją wiedzę z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii. Swoim pacjentom oferuje skuteczne leczenie zgodne ze nowoczesnymi standardami medycznymi.

Doktor Mirosława Buczynowska przez wiele lat była związana z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

Aktualnie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. Stanleya Dudricka w Skawinie.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polskiCennik

Pierwsza konsultacja z badaniem proktologicznym proktologicznym
300 PLN
Wizyta kontrolna
250 PLN
Gumkowanie żylaków odbytu (hemoroidów) metodą Barrona
600 PLN
Nacięcie krwiaka przyodbytowego
300 PLN
Inne zabiegi proktologiczne (nacięcie ropnia / krwiaka, sondowanie przetok z założeniem miękkich setonów)
od 300 PLN
Wycięcie polipów odbytu
400 PLN
Badanie histopatologiczne
80 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.