prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński

prof-andrzej-budzynski-chirurg-ogolny-bariatra

Specjalista Chirurgii Ogólnej, Specjalista Chirurgii Onkologicznej

Dyplom lekarza uzyskał w roku 1992 roku w Akademii Medycznej w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii ogólnej ukończył w 1999. W tym samym roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych, a w roku 2008 doktora habilitowanego. W 2014 roku uzyskał tytuł profesora. W 2018 roku profesor uzyskał dodatkową specjalizację z chirurgi onkologicznej.

Od ukończenia studiów pracował w II Katedrze Chirurgii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od roku 2013 był kierownikiem wchodzącej w jej skład Kliniki Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Profesor Andrzej Budzyński specjalizuje się w operacjach jamy brzusznej zwłaszcza przy użyciu technik laparoskopowych oraz endoskopowych. W kręgu zainteresowań zawodowych Profesora szczególne miejsce zajmuje:
• chirurgia nowotworów przewodu pokarmowego, żołądka, jelita grubego, wątroby, trzustki
• chirurgiczne leczenie otyłości olbrzymiej i zespołu metabolicznego (chirurgia bariatryczna)
• chirurgia endokrynologiczna, zwłaszcza nadnerczy i trzustki

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Profesor Budzyński udziela konsultacji w obrębie chirurgii przewodu pokarmowego oraz onkologii przewodu pokarmowego, a także chirurgii endokrynologicznej w zakresie:

Język konsultacji

polski, angielski, niemieckiCennik

Konsultacja
300 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.