prof. zwyczajny, dr hab. med. Piotr Major

dr Piotr Major-chirurg

chirurg ogólny, bariatra

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Od czasu studiów związany z II Katedrą Chirurgii UJ CM oraz Katedrą Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Doktor Piotr Major specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach chirurgicznych, chirurgicznym leczeniu otyłości olbrzymiej a także diagnostyce endoskopowej i ultrasonografii przewodu pokarmowego.

Jest autorem i współautorem licznych prac naukowych oraz wystąpień podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. Od wielu lat jest Członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz IFSO (ang. International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders). Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera krakowskie Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych CHLO.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja
300 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.