lek. Magdalena Biernacka

dr Magdalena Biernacka

Chirurg naczyniowy

lek. Magdalena Biernacka, chirurg naczyniowy i flebolog (diagnostyka i leczenie naczyń krwionośnych, żylaków, pajączków, zapalenia żył etc.)

Lek. Magdalena Biernacka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi podczas stażu w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Ochojcu.

Aktualnie zatrudniona w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. W trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Systematycznie aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Zawodowe Kardiologów Interwencyjnych, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Towarzystwo Chirurgów Polskich oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej.

Specjalizuje się w zakresie

  1. Obrzęku limfatycznego
  2. Ran przewlekłych
  3. Niedokrwienia kończyn dolnych
  4. Zwężenia tętnic szyjnych
  5. Skleroterapii
  6. Tętniakach aorty brzusznej
  7. Żylakach choroba zakrzepowo zatorowa
  8. Niedokrwieniu kończyn górnych
  9. Zakrzepicy


Cennik

Konsultacja chirurga naczyniowego
200 PLN
USG tętnic szyjnych
230 PLN
USG aorty brzusznej
230 PLN
USG Doopler żył x I kończyna
200 PLN
USG Doopler żył x II kończyny
300 PLN
Konsultacja + USG żył Doopler x I kończyna
280 PLN
PAKIET (konsultacja + USG żył Doopler x II kończyny)
340 PLN
Zabieg skleroterapii
od 600 PLN
Konsultacja po skleroterapii
250 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.