dr n. med. Robert Muszyński

dr Muszyński-chirurg naczyniowy

chirurg naczyniowy

Dr n. med. Robert Muszyński to znany i ceniony specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, z 25- letnim doświadczeniem klinicznym – w leczeniu operacyjnym wszelkich schorzeń naczyń.

W roku 1993 ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ w Krakowie . Od 1994 roku pracował w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej Szpitala Bonifratrów, a od 2014 pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego w Krakowie i jednocześnie w Chirurgii Jednego Dnia Szpitala Bonifratrów.

Jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził metodę małoinwazyjnego leczenia żylaków laserem i stosuje tę metodę z powodzeniem już od przeszło 10 lat.

Posługuje się z bardzo dobrym efektami wszelkimi metodami operacyjnego i małoinwazyjnego leczenia żylaków, odpowiednio dobranymi do konkretnej przyczyny i rodzaju żylaków, w tym żylaków nawrotowych i trudnych.

W swojej codziennej pracy wykonuje specjalistyczne badania ultrasonograficzne naczyń, łączy laseroterapię z możliwościami, jakie daje współczesna skleroterapia.

Podejmuje się leczenia wszystkich , w tym najtrudniejszych operacji z dziedziny chirurgii naczyniowej.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja chirurga naczyniowego
200 PLN
USG Doopler żył x I kończyna
200 PLN
USG Doopler żył x II kończyny
300 PLN
Konsultacja + USG żył Doopler x I kończyna
280 PLN
PAKIET (konsultacja + USG żył Doopler x II kończyny)
340 PLN
Zabieg skleroterapii
od 1000 PLN
Kontrola po skleroterapii
250 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.