Masaże dla kobiet w ciąży

Masaż chiński z terapią manualną

Miękkie ustawianie stawów, likwidowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa, usuwanie rwy kulszowej, korygowanie wad postawy. Jest to zupełnie bezpieczna i bezbolesna metoda.

Jin Shin Do

Jest bardzo holistycznym sposobem leczenia, który łączy w sobie tradycyjne japońskie sztuki uzdrawiania takie jak – techniki oddechowe i medytacyjne, akupresurę, masaż, systemy ćwiczeń psychosomatycznych i tradycyjne zasady żywienia.

Masaż limfatyczny

Celem masażu limfatycznego jest usprawnienie krążenia chłonki w układzie limfatycznym, tzn. od naczyń chłonnych włosowatych do ujść żylnych.

Chiński masaż punktowy (akupresura)

Podstawą działania masażu jest uciskanie specjalnych aktywnych punktów akupunkturowych koniuszkiem palca lub igłą.

Bańki chińskie

Wykorzystywane do masażu (np. modelującego sylwetkę), można je stosować również do leczenia za pomocą punktów akupunktury.

Terapia świecami Indian Hopi

Jest to naturalna terapia północnoamerykańskich Indian Hopi. Świeca ma kształt pustej w środku rurki i wykonana jest z lnianego płótna nasyconego – woskiem, odpowiednim gatunkiem miodu, specjalnym zestawem ziół i olejkami eterycznymi. W czasie spalania świecy w kanale usznym wytwarza się podciśnienie. Powstaje ono na skutek, tak zwanego, efektu komina i prowadzi do regulacji ciśnienia zatok.

EFT Tapping

EFT (Emotional Freedom Technique, technika emocjonalnej wolności), w skrócie "Tapping" (od angielskiego słowa "tap", stukać), to elegancka, sprawdzona i niezwykle skuteczna metoda uzyskania kontroli nad swoimi emocjami, zdrowiem i życiem.

Masaż klasyczny częściowy i całego ciała

Zespół różnych zabiegów manualnych, które mechanicznie oddziałują na tkanki organizmu - skórę, mięśnie, stawy, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, oddechowy, wewnątrzwydzielniczy, a nawet na narządy wewnętrzne. Masaż może być leczniczy lub relaksujący.

Masaż leczniczy

Jest odmianą masażu klasycznego.

Masaż sportowy

Jest odmianą masażu klasycznego. Wykorzystywany przez sportowców jako rozgrzewka przed treningiem, jako przystosowanie mięśni do ciężkiej pracy fizycznej lub jako rozluźnienie, odnowa po treningu.

Masaż odchudzający/modelujący

Bardzo intensywny masaż, który doprowadza do zmniejszenia tkanki tłuszczowej pod skórą.

Masaż relaksacyjny

Ma za zadanie usunięcie napięcia mięśni.

Kosmetyczny masaż twarzy

Rozluźnia mięśnie twarzy, ujędrnia skórę i oczyszcza skórę.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!