Makijaż (dzienny, wieczorowy, ślubny)

O zabiegu

Makijaż okolicznościowy

Szykujecie się na wielkie wyjście? Chcecie wyglądać olśniewająco? Zapraszamy do artClinique. Wykonujemy makijaże dzienne, ślubne, wieczorowe, okazjonalne-dopasowane do typu urody klientki, całości stylizacji oraz indywidualnych upodobań. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach dzięki, którym każdy wykonany makijaż podkreśli naturalne walory i piękno Twojej skóry

Makijaż wieczorowy / okolicznościowy

Makijaż na specjalną okazję dostosowany do okoliczności, pory dnia i oświetlenia. Najczęściej jest to makijaż wieczorowy, w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Do jego wykonania używa się ciemniejszych cieni, bardziej nasyconych barw oraz kredek i eyelinerów do stworzenia nefektu ”kociego oka”. Jeżeli akcent pada na usta, są one podkreślonemmocniejszymi kolorami oraz odpowiednio wykonturowane.

Makijaż wieczorowy pozwala na użycie kosmetyków z połyskującymi drobinkami, które nakładamy na powieki, czy dekolt. Mocno podkreślone są również rzęsy -na życzenie klientki doklejamy sztuczne rzęsy. Twarz jest konturowana i rozświetlana przy pomocy specjalnych kosmetyków tak, aby pięknie prezentować

się w przytłumionym świetle świec lub sztucznym oświetleniu.

Makijaż wykonany i utrwalony profesjonalnymi kosmetykami daje gwarancję trwałości na wiele godzin.

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny to delikatne podkreślenie wszystkich walorów naszej urody, jego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety, pozostając zarazem niezauważonym.

W przeciwieństwie do makijażu wieczorowego, w tym przypadku używamy tylko stonowanych, pastelowych barw cieni. Rzęsy podkreślamy niewielką ilością tuszu, dzięki czemu nasze spojrzenie pozostanie świeże, lekkie i subtelne. Głównym zadaniem makijażu dziennego jest ujednolicenie kolorytu skóry, minimalna korekta twarzy i nadanie świeżego, promienistego wyglądu.

Makijaż ślubny

Każda z Pań tego dnia pragnie wyglądać niezwykle atrakcyjnie, kobieco i elegancko.
Dlatego makijaż ślubny powinien być świeży, wodoodporny, trwały i idealnie dopasowany do osobowości i typu urody klientki. Makijaż ten stanowi połączenie cech makijażu fotograficznego, dziennego i wieczorowego. Trzeba pamiętać, że makijaż ślubny powinien wzmacniać rysy i kształty elementów twarzy, a przy tym sprawiać wrażenie subtelnego i zachować lekkość. Stosowane przez nas kosmetyki są trwałe ale nie obciążają skóry i nie powodują efektu maski.

Makijaż ślubny wymaga konsultacji tzw. makijażu próbnego, ponieważ powinien on tworzyć harmonijną całość z suknią, fryzurą i dodatkami. Ponadto powinien oddawać charakter Panny Młodej, podkreślać jej urodę i spełniać jej oczekiwania.

Czas trwania zabiegu

  • 60-90 min.

Cennik

Makijaż dzienny
60 PLN
Makijaż wieczorowy
100 PLN
Makijaż ślubny
150 PLN
Makijaż próbny
75 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!