IPL – intensywne źródło światła

IPL - intensywne źródło światła

O zabiegu

Dzięki działaniu IPL możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich rodzajów przebarwień (w tym posłonecznych, wynikających z wieku, z zaburzenia gospodarki pigmentowej i innych przyczyn). Zabieg polecany jest także osobom ze zmniejszoną elastycznością i jędrnością skóry, z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami skóry i łojotokiem. Zabiegi IPL są bardzo skuteczne w przypadku rumienia skóry, zaczerwienień i rozszerzonych naczynek. Metoda IPL jest również wysoce skuteczna w walce z trądzikiem – światło lasera powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Światło IPL działa bakteriostatycznie, niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne skóry. Badania laboratoryjne wykazały że 40% bakterii wywołujących trądzik jest odporne na antybiotyki. Leczeniu systemem IPL daje wielokrotnie lepsze efekty niż w przypadku tradycyjnych metod leczenia trądziku. Zalecana jest seria minimum 3-4 zabiegów co 3 tygodnie.

Wskazania

  • trądzik;
  • otwarte i zamknięte zaskórniki;
  • skłonność do tworzenia się: grudek, krostek i stanów zapalnych;
  • bolesne skupiska wykwitów oraz ropni;
  • niejednolity koloryt cery;

Efekty

Leczenie IPL jest skuteczne przy łagodnym trądziku. Efekt może utrzymywać się nawet ponad rok, ale wraz z upływem czasu zmiany trądzikowe zaczynają nawracać.

Działa również kojąco na podrażnioną skórę, spłyca zmarszczki i blizny, wyrównuje koloryt cery.

Efekty widoczne są nawet już po pierwszym zabiegu, żeby jednak osiągnąć wyraźny efekt, zaleca się od 3 do 5 powtórzeń w tygodniowych odstępach.

Czas trwania zabiegu

  • 60 min.

Cennik

Fotoodmładzanie IPL – cała twarz
500 PLN
Fotoodmładzanie IPL – twarz + szyja
600 PLN
Fotoodmładzanie IPL – twarz + szyja+ dekolt
700 PLN
Łagodzenie rumienia twarzy
300 PLN
Likwidacja przebarwień i plam
300 PLN
Łagodzenie rumienia/likwidacja przebarwień - pakiet 3 zabiegów + 1 gratis
900 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!