Hialuronic – hialuronowa kuracja przeciwzamrszczkowa okolic oczu

O zabiegu

Skóra wokół oczu to strefa, która najszybciej wykazuje pierwsze oznaki starzenia się i zmęczenia. Z biegiem czasu, spowolnieniu ulega krążenie krwi i limfy, powodując cienie i worki pod oczami, bardziej widoczne, gdy skóra jest osłabiona i odwodniona. Dodatkowo skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i cienka, a każdego dnia narażona jest na działanie czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, dym, zanieczyszczenie powierza itd.)

Wtedy warto skorzystać z zabiegu hialuronic idealnie stworzonego dla delikatnej skóry wokół oczu. W zabiegu wykorzystujemy preparaty pielęgnacyjne, które w połączeniu z terapią świetlną Led i mikrowibracją dają widoczny efekt nawilżenia, napięcia skóry wokół oczu. Hialuronic jednocześnie wzmacnia warstwę ochronną skóry co zwiększa odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, dzięki przywróceniu odpowiedniego stopnia nawilżenia, zmarszczki zostają spłycone.
Regularnie stosowany wraz z terapią świetlną wygładza i ujędrnia skórę okolic oczu.

Efekty

  • wygładzenie zmarszczek;
  • likwidacja uczucia ciężkich powiek;
  • redukcja cieni pod oczami;
  • likwidacja worków pod oczami;
Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!