Depilacja woskiem

O zabiegu

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni. Już po pierwszym seansie (najlepiej kilkakrotnie je powtarzać) włoski odrastają wolniej, są bardziej miękkie i rzadsze. W porównaniu z innymi sposobami depilacji depilacja woskiem jest szybka, dokładna i skuteczna, a efekty utrzymują się nawet 5 tygodni.

Depilację woskiem można stosować na wszystkich częściach ciała (nogi, ręce, pachy, plecy, wąsik, bikini). Przed zabiegiem kosmetyczka oczyszcza i odtłuszcza skórę przy użyciu specjalistycznych preparatów. Rozgrzany nakładany jest na wybraną część ciała za pomocą tzw. szpatułek lub rolki, po czym usuwany jest za pomocą specjalnych pasków. Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie podrażnienia, które w większości niwelowane są dość szybko poprzez zastosowanie kremu przeciw podrażnieniom.

Zabiegi depilacji należy powtarzać co dwa, trzy tygodnie, im więcej depilacji mamy za sobą tym włoski są bardziej osłabione i jest ich mniej.

Wskazania

  • redukcja owłosienia na danej partii ciała;
  • miękka i gładka skóra depilowanego miejsca;
  • poczucie aksamitnego, przyjemnego wrażenia lekkości w przypadku depilowanych nóg;

Przeciwwskazania

  • świeżo opalona skóra;
  • stany zapalne i ropne skóry oraz wszelkie niepokojące na niej zmiany;
  • żylaki oraz zapalenie żył dyskwalifikują zarówno do wosku, jak i do depilatora;
  • łuszczyca, obrzęki, blizny, oraz świeże rany;
  • ciąża – depilacja woskiem jest dozwolona praktycznie tylko na początku jej trwania(w (tym okresie jest ona bardzo bolesna);

Cennik

Depilacja woskiem - wąsik (warga górna)
25,00 PLN
Depilacja woskiem – brwi
20,00 PLN
Depilacja woskiem - broda
30,00 PLN
Depilacja woskiem – twarz
30-50 PLN
Depilacja woskiem – pach
50,00 PLN
Depilacja woskiem – bikini
60,00 PLN
Depilacja woskiem – łydki
60,00 PLN
Depilacja woskiem – uda
60,00 PLN
Depilacja woskiem – ręce
60,00 PLN
Depilacja woskiem – plecy
70,00 PLN
Depilacja woskiem – całe nogi
110,00 PLN
Depilacja woskiem – tors (klatka piersiowa)
80,00 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!