Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa przy użyciu Dermapen to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które chcą cieszyć się jędrną i napiętą skórą jak najdłużej.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej to nie tylko zwykła pielęgnacja, lecz dogłębne poprawienie kondycji skóry, a efekty systematycznego korzystania z zabiegów są porównywalne do liftingu, ale bez ingerencji chirurgicznej.

Mikroigiełki poprzez perforację naskórka redukują jego barierę dyfuzji i pozwalają wniknąć wysoko skoncentrowanym składnikom aktywnym w głąb epidermy. Końcówka z mikroigłami stymuluje regenerację skóry poprzez mechaniczne pobudzanie receptorów. Stymulacja mikrokrążenia przyspiesza przemieszczanie się składników aktywnych w skórze, które wpływają na regenerację komórek skóry właściwej.

Zabieg poprawia kontury twarzy, redukuje zmarszczki mimiczne i statyczne, stymuluje proces produkcji kolagenu i elastyny. Do zabiegu używamy specjalistycznych koktajli witaminowych,odżywczych, regenerujących.

Podczas zabiegu odczuwalne jest delikatne pieczenie, skóra po zabiegu jest podrażniona. Zaczerwienienie utrzymuje się do paru godzin. W celu osiągnięcia spektakularnych rezultatów zalecamy serię trzech zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

EFEKTY

  • regeneracja skóry ( poprawa gęstości i elastyczności)
  • spłycenie blizn potrądzikowych
  • pozytywna zmiana struktury i kolorytu cery
  • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
  • remodeling twarzy - korekta owalu
  • redukcja zmarszczek mimicznych
  • wypłycanie linii zmarszczek

Cennik

Zabieg z użyciem Dermapenu
od 350 PLN
Zabieg z użyciem Dermapenu - pakiet zabiegów 3+1
1140 PLN
Dermapen twarz + szyja
380 PLN
Dermapen twarz + szyja + dekolt
450 PLN
Znieczulenie
30 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!