Mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry, która łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.

Mezoterapia kwasem hialuronowym zapewnia nie tylko zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie. Kwas hialuronowy jest kluczowy w zachowaniu i przywracaniu młodego wyglądu skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który wiąże wodę w naskórku, a wraz z czasem ulega naturalnemu, stopniowemu zanikowi. Dlatego iniekcja kwasu hialuronowego jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem na przywrócenie optymalnego nawilżenia skóry w jej głębokich warstwach. To również doskonały sposób na pobudzenie jej do autoregeneracji, służącej wygładzeniu i zwiększeniu elastyczności.

Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni. Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie.

Wskazania

  • utrata jędrności i elastyczności,
  • wysuszenie i odwodnienie skóry,
  • zmarszczki.

Efekty

  • wyraźnie wygładzone rysy twarzy;
  • zanik tzw. ciemnych obszarów;
  • skóra jest zagęszczona;
  • gładka;
  • odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku;

Cennik

Mezoterapia NEUVIA HYDRO DELUX 2,5 ml
800 PLN
Mezoterapia NUCLEOFIL STRONG
1000 PLN
Mezoterapia NUCLEOFIL STRONG - pakiet 3 zabiegów
2200 PLN
Mezoterapia SUNEKOS 200
850 PLN
Osocze bogatopłytkowe PRP twarz
800 PLN
Osocze bogatopłytkowe PRP dłonie
650 PLN
Osocze bogatopłytkowe PRP biust/ramiona/brzuch/uda *cena za jeden obszar
690 PLN
Osocze bogatopłytkowe PRP skóra głowy
800 PLN
Osocze bogatopłytkowe z fibryną
690 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!