Soft lifting kwasem hialuronowym – nici hialuronowe

Soft Lifting to nowatorska metoda rewitalizacji skóry, która opiera się na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego w sposób podobny do mezoterapii. To nieinwazyjny i komfortowy zabieg, który poprawia nawilżenie tkanek,napina skórę oraz poprawia owal twarzy.

Starzenie się skóry polega na utracie kwasu hialuronowego i zaczyna się po 25 roku życia. Objawia się to postępującym wysychaniem i wiotczeniem skóry, któremu towarzyszą pojawiające się zmarszczki i powolne opadanie tkanek. Dlatego uzupełnianie jego niedoboru jest tak ważne gdyż powoduje wzrost nawilżenia, napięcia i jędrności skóry, wypełnienie zmarszczek i bruzd oraz nadanie utraconej objętości. Zabieg polecany jest osobom, które pragną uzyskać w pełni naturalny efekt odmłodzenia.

Efekty

  • poprawę owalu twarzy,
  • zaokrąglenie policzków,
  • redukcję tzw. "chomików",
  • spłycenie zmarszczek,
  • wysmuklenie twarzy,
  • poprawę napięcia i nawilżenia skóry twarzy.

Cennik

Cała twarz
od 2100 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!