Kwas hialuronowy

Z wiekiem wargi ulegają spłaszczeniu, a podbródek i nos nie, co wizualnie pogłębia efekt procesu starzenia. Na skutek utraty zębów, procesów starzenia się, uszkodzeń posłonecznych, zaniku mięśni, atrofii, wargi tracą swą objętość, zapadają się i wydłużają, tworząc wyraźnie widoczne zmarszczki . Kształt warg staje się mniej odgraniczony od otaczających tkanek, co jest szczególnie wyraźne w obrębie wargi górnej. Twarz wygląda smutno.

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.
Po zastosowaniu preparatów wypełniających usta stają się bardziej wyraziste, lepiej nawilżone, a w wyglądzie z profilu – bardziej wypukłe. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala na korektę objętości i konturu ust, a często też na wyrównanie asymetrii.

W zależności od problemu w trakcie wizyty dobierana jest odpowiednia metoda iniekcji kwasu tak by usta stały się większe i/lub pełniejsze.

Żel będący właściwie przygotowanym preparatem kwasu hialuronowego wstrzykuje się za pomocą cienkiej igły, dokonując iniekcji w odpowiednich miejscach. Efekty zabiegu pojawiają się niemal natychmiast.

Efekt końcowy zależy oczywiście od rodzaju użytego materiału, techniki iniekcji i doświadczenia lekarza. Zwykle utrzymuje się prze kolejne 10 -12 miesięcy. Po upływie tego czasu należy ponownie umówić się na zabieg by zaaplikować kolejną dawkę kwasu hialuronowego.

Wskazania

  • zanikający koloryt ust;
  • asymetria ust;
  • opadające kąciki ust;
  • zmarszczki wokół ust;

 

Efekty

  • większe symetryczne usta;
  • poprawa konturu ust i kolorytu;
  • redukcja zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza”);
  • usta stają się bardziej nawilżone;
  • redukcja opadających kącików ust;

Cennik

Modelowanie, powiększanie ust
1500 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!