Wybielanie zębów

O zabiegu

Smilite – metoda wybielenia zębów przy pomocy światła i specjalnego żelu. Zabieg odbywa się w obecności doświadczonego kosmetologa.

W trakcie zabiegu zęby pokrywamy specjalnym żelem wybielającym, którego działanie wzmacnia niebieskie światło lampy Smilite.

Wybielenie jest skutkiem działania żelu, który wchodzi w reakcję ze szkliwem i usuwa przebarwienia. Światło lampy przyspiesza uwalnianie aktywnego tlenu zawartego w preparacie i bardzo skraca czas trwania zabiegu.

W czasie wybielania i 7 dni po jego zakończeniu należy stosować tzw. biała dietę złożoną z niebarwiących składników żywnościowych, a w szczególności unikać spożywania kawy, herbaty, czerwonego wina, barszczu, sosu sojowego, soków i napojów o ciemnych barwach. Należy bezwzględnie zrezygnować z palenia tytoniu.

Wskazania

  • przebarwienia zębów
  • rozjaśnienie zębów ze względów estetycznych

Efekty

Do uzyskania wymaganego efektu wystarczają 1-2 zabiegi (drugi w razie potrzeby powtarza się po 10 dniach).

Efekt wybielenia utrzymuje się przez okres od 6 miesięcy do roku.

Czas trwania zabiegu

  • 30 min.

Cennik

Wybielanie zębów- pierwszy zabieg
300 PLN
Wybielanie zębów - drugi zabieg
130 PLN
Wybielanie zębów - pakiet 2 zabiegów
450 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Ważna informacja!!!

Zabieg wykonany może być jedynie u osób posiadających zdrowe zęby i nie będących w trakcie leczenia stomatologicznego.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!