Hialurox

O zabiegu

Hialurox to zabieg polegający na wprowadzania kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest zabiegiem alternatywnym do metody iniekcyjnej. Hialurox odmładza od środka i ujędrnia skórę, wypełnia zmarszczki i daje skórze twarzy świeży i promienny wygląd.

Zabieg przeprowadza się u osób o skórze dojrzałej, pozbawionej jędrności i odwodnionej. Sprawdza się również u palaczy i ludzi, którzy nadmiernie przesuszyli skórę opalaniem. Zabieg ma przede wszystkim skórę nawilżyć, wygładzić, rozświetlić, odżywić.

Wskazania

  • skóra pozbawiona jędrności;
  • skóra odwodniona;
  • pomarszczona i pozbawiona elastyczności skóra szyi;
  • bruzdy i zmarszczki mimiczne;
  • skóra palaczy;
  • nasilony i przyspieszony proces starzenia się skóry;
  • skóra nadmiernie opalona (przesuszona);

Przebieg

Zabieg Hialurox polega na aplikacji kwasu hialuronowego za pomocą zimnego lasera diodowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie produkowaną przez nasz organizm. Wraz z upływem czasu spada jednak intensywność jej wytwarzania. Po 40 roku życia spada o ponad połowę, a po 60 nawet o 90 procent.
Cząsteczki substancji ujędrniających są jest zbyt duże żeby przenikać przez skórę stosuje się wiec urządzenie do wprowadzania ich w głąb skóry. Substancję podajemy bezpośrednio do skóry właściwej.

Aby jak najdłużej zachować skórę młodą, promienną i jędrną wtłaczamy cząsteczki, które mają zdolność wiązania bardzo dużej ilości wody w skórze właściwej, dzięki czemu zachowana jest stabilność gospodarki wodnej skóry. Odpowiedni poziom nawilżenia komórek niesie ze sobą łańcuch pozytywnych efektów jaki obserwujemy tuż po zabiegu.

Wszystko to dzieje się dokładnie w wybranych miejscach. Zabieg jest bezbolesny, wręcz przyjemny dla pacjenta. Podczas pracy lasera odczuwa się przyjemne ciepło, które dodatkowo odpręża skórę i mięśnie.

Po nim zaleca się spożywanie dużej ilości wody i mineralnej i ograniczenia przez kilka dni używania kosmetyków. Pierwsze efekty można dostrzec po kilku dniach.

Efekty

Już jedna sesja przywróci skórze odpowiedni poziom wilgotności i znacznie wzmocni połączenia pomiędzy komórkami. Nada twarzy świeży, młodszy wygląd, podczas gdy seria czterech do sześciu zabiegów w widoczny sposób łagodzi objawy przedwczesnego starzenia się skóry.

  • pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry;
  • znaczna redukcję objawów starzenia się skóry (wypełnienie zmarszczek);

Czas trwania zabiegu

  • 120 min.

Cennik

Hialurox - twarz + szyja
300 PLN
Hialurox - twarz + szyja + dekolt
350 PLN
Hialurox z mikrodermabrazją twarzy
350 PLN
Hialurox - pakiet zabiegów 3+1
850 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!