Stylizacja brwi i rzęs

O zabiegu

Henna brwi i rzęs

Piękna, wyrazista oprawa oczu jest bardzo ważnym elementem urody i atrakcyjności każdej kobiety. Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i do każdego stosujemy specjalną oprawę. Staranna stylizacja okolicy oka zapewnia nie tylko efekt powiększenia objętości i długości rzęs oraz wyrazistości brwi, ale również umożliwia poprawę rysunku oka i wydobycie barwy tęczówki.
Regulacja brwi wydobędzie piękno twoich oczu. Możesz zmienić dzięki niej także rysy twarzy. Zadbaj o brwi, by były naturalne i wyraźne. Idealne brwi powinny być o ton ciemniejsze od twojego koloru włosów. Jeżeli jesteś posiadaczką jasnych brwi, pomyśl o zrobieniu henny brwi. Efekt koloru utrzymuje się około miesiąca i jest naprawdę spektakularny. Dzięki hennie rzęsy będą gęstsze i wydłużone, a brwi zyskają wyrazisty kształt oraz staną się łatwiejsze w modelowaniu.

 

W naszej klinice artClinique wykonujemy szereg usług z zakresu pielęgnacji okolic oczu m. in.: hennę, regulację brwi i rzęs  oraz makijaż permanentny.

Cennik

Henna komplet (brwi, rzęsy, regulacja)
60 PLN
Henna komplet bez regulacji
40 PLN
Henna brwi z regulacją
40 PLN
Henna – rzęsy
30 PLN
Henna – brwi
30 PLN
Regulacja brwi
20 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!