Body FX

O zabiegu

TITE FIX to nieinwazyjny zabieg z platformy Body Tite. Stosowany do usunięcia tkanki tłuszczowej z ud, pośladków, brzucha i innych części ciała. Połączenie fal radiowych i odpowiedniej temperatury prowadzi do zaprogramowanej śmierci komórki tłuszczowej. Rozpuszczone komórki wydalane są przez wątrobę i nerki. Zabieg jednocześnie dodatkowo ujędrnia i napina skórę. Jest to jeden z najnowocześniejszych i dających najlepsze efekty zabiegów tego typu dostępnych na rynku.

dreamstime_s_41930207

Wskazania

Zabieg można polecić każdej osobie, która chce uzyskać efekt wyszczuplenia i napięcia skóry. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy dbają o sylwetkę a chcą uniknąć inwazyjnych metod.

Przebieg

Zabieg przeprowadza kosmetolog, bez znieczulenia gdyż zabieg jest bezbolesny. Przed serią zabiegów pacjent ważony jest wagą TANITA. W zależności od indywidualnych potrzeb dobierana jest właściwa moc zabiegu. Pojedynczy zabieg trwa około 1 godziny w zależności od rozległości obszaru. TITE FIX należy wykonywać w seriach od 10 do 15 zabiegów po 1 – 2 tygodniowo, co daje najlepsze efekty.

Efekty

  • zmniejszenie obwodu ud/brzucha;
  • likwidacja fałdów tłuszczowych na brzuchu i pośladkach;
  • ujędrniona i wygładzona skóra;
  • redukcja cellulitu;
  • wyszczuplenie sylwetki;
  • nadanie bardziej proporcjonalnego wyglądu;
  • pozbycie się komórek tłuszczowych z danego obszaru raz na zawsze;

Czas trwania zabiegu

  • 20 -30 min.

Cennik

Body FX brzuch + boczki
250 PLN
Body FX uda przód i tył
300 PLN
Body FX 1 bryczesy
150 PLN
Body FX 1 "pelikany"
150 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!