Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Dzięki usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, które zastępują komórki uszkodzone, nadając tym samym skórze młodzieńczego wyglądu oraz czyniąc ją gładką i elastyczną.

ZABIEG

Zabieg polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny dla pacjenta. Trwa około 40 minut. Z reguły stosuje się serię 4-6 zabiegów. Po każdym powinno się nałożyć na skórę maskę odżywczą.

WSKAZANIA

Blizny, zmarszczki, wiotka skóra, zmiany potrądzikowe, rozstępy, piegi i przebarwienia.

EFEKTY

Twarz po zabiegu jest oczyszczona, martwy naskórek zostaje złuszczony, zmarszczki spłycone, a pory zwężone. Cera jest rozświetlona, znikają przebarwienia, a koloryt skóry wyrównany.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej należy unikać opalania i kąpieli w chlorowanej wodzie. Ponadto zalecamy pić dużo wody, około 1,5 litra dziennie, Ważne by nawilżać skórę oraz stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF50.

PRZECIWSKAZANIA

  • Zakażenie bakteryjne skóry np. liszajec zakaźny, figówka
  • Nowotwory skóry, znamiona, naczyniaki jamiste
  • Łuszczyca
  • Zakażenie wirusowe skóry np. brodawki, opryszczka
  • Ostre stany zapalne skóry
  • Grzybica
  • Zaawansowana cukrzyca
  • Stosowanie niektórych leków, a szczególnie leków rozrzedzających krew (należy odstawić co najmniej 24 godziny przed zabiegiem)

Cennik

Mikrodermabrazja – twarz + maska + ampułka
190 PLN
Mikrodermabrazja – twarz, szyja, dekolt + maska + ampułka
250 PLN
Mikrodermabrazja – ramiona
200 PLN
Mikrodermabrazja – pośladki
250 PLN
Mikrodermabrazja – plecy
300 PLN
Mikrodermabrazja – dłonie
150 PLN
Mikrodermabrazja – oczy + maska
150 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!