Manualne zabiegi oczyszczające

Skóra mężczyzny różni się od skóry kobiety. Znajduje się w niej dużo więcej gruczołów łojowych, przez co wydziela więcej sebum, jest bardziej tłusta od skóry kobiety. Zabieg oczyszczania manualnego idealnie sprawdzi się na takim rodzaju skóry a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Oczyszczanie manualne jest jednym z najpopularniejszych zabiegów oczyszczania skóry twarzy i szyi i  polega na dokładnym, ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry.

Podczas zabiegu używane są preparaty pilingujące, rozpulchniające i zamykające pory. W zależności od stopnia zanieczyszczeń skórnych oczyszczanie jest wspomagane przez użycie maszyn kosmetycznych: peelingu kawitacyjnego – urządzenie emitujące ultradźwięki; manualne doczyszczenie z rozpulchniającą maską zwężającą i udrażniającą pory.

Zabieg ten wykonuje się również na takich partiach jak twarz, szyja, dekolt oraz plecy.

Jednak gdy planujemy zabieg  oczyszczanie manualnego, trzeba pamiętać, by nie wykonywać go bezpośrednio przed ważnymi uroczystościami –po zabiegu musi minąć kilka dni zanim skóra wróci do normy.

Przebieg oczyszczania ustalany jest indywidualnie do potrzeb skóry.

Wskazania

Zabieg manualnego oczyszczania twarzy jest polecany przede wszystkim dla skór tłustych, łojotokowych, skłonnych do powstawania grudek, zaskórników, prosaków zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Cennik

Zabieg kawitacyjny twarzy
140 PLN
Zabieg kawitacyjny na twarz z masażem, ampułką i maską
190 PLN
Oczyszczanie tradycyjne twarzy manualne
180 PLN
Oczyszczanie tradycyjne twarzy manualne z peelingiem, nawilżaniem i regeneracją
250 PLN
Oczyszczanie twarzy z mikrodermabrazją
300 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!