Hialurox – wypełnianie płytkich zmarszczek

Hialurox to zabieg odmładzający i ujędrniający skórę, wypełniający zmarszczki i dający skórze twarzy świeży i promienny wygląd. Hialurox wypełnia nawet głębokie bruzdy na czole, czy bruzdy nosowo - wargowe, a efekt utrzymuje się kilka miesięcy!

DLA KOGO JEST ZABIEG HIALUROX

Zabieg przeprowadza się u osób o skórze dojrzałej, pozbawionej jędrności i odwodnionej. Sprawdza się również u palaczy i ludzi, którzy nadmiernie przesuszyli skórę opalaniem. Zabieg ma przede wszystkim skórę nawilżyć, wygładzić, rozświetlić, odżywić. Jak wygląda zabieg Zabieg Hialurox polega na aplikacji kwasu hialuronowego za pomocą zimnego lasera diodowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie produkowaną przez nasz organizm. Wraz z upływem czasu spada jednak intensywność jej wytwarzania. Po 40 roku życia spada o ponad połowę, a po 60 nawet o 90 procent.
Cząsteczki substancji ujędrniających są jest zbyt duże żeby przenikać przez skórę stosuje się wiec urządzenie do wprowadzania ich w głąb skóry. Substancję podajemy bezpośrednio do skóry właściwej.
Aby jak najdłużej zachować skórę młodą, promienną i jędrną wtłaczamy cząsteczki, które mają zdolność wiązania bardzo dużej ilości wody w skórze właściwej, dzięki czemu zachowana jest stabilność gospodarki wodnej skóry. Odpowiedni poziom nawilżenia komórek niesie ze sobą łańcuch pozytywnych efektów jaki obserwujemy tuż po zabiegu.
Wszystko to dzieje się dokładnie w wybranych miejscach. Zabieg jest bezbolesny, wręcz przyjemny dla pacjenta. Pierwsze efekty można dostrzec po kilku dniach. Po nim zaleca się spożywanie dużej ilości wody i mineralnej i ograniczenia przez kilka dni używania kosmetyków.

EFEKTY ZABIEGU

Już jedna sesja przywróci skórze odpowiedni poziom wilgotności i znacznie wzmocni połączenia pomiędzy komórkami. Nada twarzy świeży, młodszy wygląd, podczas gdy seria czterech do sześciu zabiegów w widoczny sposób łagodzi objawy przedwczesnego starzenia się skóry. Zabieg jest bardzo przyjemny i pozwala na chwile odprężenia i relaksu podczas wizyty w gabinecie. Podczas pracy lasera odczuwa się przyjemne ciepło, które dodatkowo odpręża skórę i mięśnie.

EFEKTY

  • pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry,
  • znaczną redukcję objawów starzenia się skóry (wypełnienie zmarszczek).