Podniesienie wargi górnej (bull horn lip lift, zabieg Hinderera)

O zabiegu

Zabieg Hinderera (podniesienia wargi górnej) jest małoinwazyjną procedurą chirurgiczną, polegającą na wywinięciu czerwieni wargowej wargi górnej poprzez nacięcie u nasady nosa i usunięciu niewielkiej ilości tkanki. W efekcie skracana jest odległość między nosem a ustami. Okolica ta goi się bardzo dobrze i blizna jest praktycznie niewidoczna.

Nazwa zabiegu pochodzi od nazwiska jego twórcy zabiegu – Mr. Hinderera.

Wskazania

  • zbyt duża odległość wargi górnej od podstawy nosa;
  • wąska warga górna;

 

Efekty

  • pięknie zarysowana i uwidoczniona warga górna;

 

Czas trwania zabiegu

  • 30 min.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
300 PLN
Podniesienie wargi górnej (bull horn lip lift, zabieg Hinderera)
4500 - 5000 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:505 105 190 lub 604 459 004, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinik@artclinik.pl. Zapraszamy!