Podniesienie brwi

O zabiegu

Z upływem czasu górna część twarzy starzeje się, a łuki brwiowe zwykle zaczynają opadać. Powoduje to tworzenie się fałdu skórnego na górnej powiece co wizualnie postarza twarz i daje smutny, często “niezadowolony” wyraz twarzy.

Zabieg podniesienia brwi umożliwia podniesienie łuków brwiowych bezpośrednio poprzez cięcie na górnych powiekach, co daje pełne odmłodzenie górnej części twarzy. Jest rewolucyjnym, szybkim i bardzo efektywnym zabiegiem. Pozwala chirurgowi na jednoczesne podciągnięcie i uformowanie łuków brwiowych i (o ile istnieje taka potrzeba) wycięcie nadmiaru skóry z górnych powiek poprzez niewielkie cięcie na górnej powiece, które zostanie ukryte w fałdzie skórnym powieki.

Wskazania

  • nisko usytuowane zmarszczki na czole;
  • tworzenie się fałdu skórnego na górnej powiece;
  • ograniczona pole widzenia przez opadającą powiekę;

Efekty

  • pozbycie się „zmęczonego” wyrazu twarzy;
  • twarz staje się młodsza i pogodniejsza;
  • odzyskujemy jaśniejsze i bardziej otwarte spojrzenie;

Czas trwania zabiegu

  • 120 min.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym.

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
300 PLN
Lifting skroniowy brwi
8 500 - 10 500 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 505 105 190 lub 604 459 004, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinik@artclinik.pl. Zapraszamy!