Plastyka ramion

O zabiegu

W wyniku naturalnych procesów starzenia się lub szybkiego spadku wagi skóra ramion zaczyna zwisać, co dla wielu osób stanowi duży problem. Przez niektórych wygląd taki porównywany jest do skrzydeł motyla. Jedyną metodą redukcji nadmiaru obwisłej skóry jest chirurgiczne wycięcie i plastyka.

Plastyka ramion polega na usunięciu zbędnej skóry oraz tkanki tłuszczowej, aby przywrócić bardziej młodzieńczy wygląd tej części ciała. Wszystkie cięcia są tak zlokalizowane, by drobne blizny nie rzucały się w oczy.

Wskazania

  • nadmiar wiotkiej skóry w okolicy ramion;

Efekty

  • wymodelowanie ramion;
  • redukuje nadmiar zwiotczenia skóry;
  • przywrócenie jędrności operowanego miejsca;
  • widoczne zmniejszenie zlokalizowanych złogów tłuszczu w górnej części ramion;

Czas trwania zabiegu

  • 120-180 min.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym;

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Przed zabiegiem / po zabiegu

lifting-ramion

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
300 PLN
Podniesienie ramion
9500 – 11500 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinik.pl. Zapraszamy!