Brazylijski lifting pośladków

O zabiegu

Lifting pośladków metodą brazylijską to inaczej mówiąc lipomodelling.

Brazylijski lifting pośladków, to zabieg polegający na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej pozyskanej w procesie liposukcji do powiększenia i poprawy kształtu pośladków. Użycie tłuszczu w celu poprawy kształtu i powiększenia pośladków jest preferowaną i najlepszą metodą poprawy ich wyglądu.

Zabieg zyskuje coraz więcej zwolenniczek ze względu na bardzo naturalny efekt estetyczny i brak blizn, które występują po zabiegach z wykorzystaniem implantów.

Wskazania

  • płaskie, zwiotczałe pośladki z widoczną skórką pomarańczową;
  • asymetria pośladków;

Efekty

  • skóra na pośladkach staje się bardziej jędrna, napięta;
  • znika tzw. skórka pomarańczowa;
  • pośladki robią się bardziej uwydatnione, zaokrąglone i nieco większe;

Czas trwania zabiegu

  • 120 min.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym;

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
300 PLN
Powiększanie pośladków przeszczepem tłuszczu (brazylijski lifting pośladków)
17 500 - 19 500 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:505 105 190 lub 604 459 004, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinik@artclinik.pl. Zapraszamy!