Liposukcja ud

O zabiegu

Problem z udami może dotyczyć zarówno nadmiernej tkanki tłuszczowej jak również zwisającej skóry, co prowadzi do opadania wewnętrznej strony ud, często odpornemu na ćwiczenia i dietę.

Zabieg plastyki ud polega na wymodelowaniu kształtu ud poprzez odessanie tkanki tłuszczowej i usunięciu nadmiaru skóry. Cięcia wykonuj się najczęściej w pachwinie wzdłuż boczne krawędzi włosów łonowych i po wewnętrznej stronie uda tak, aby były one jak najmniej widoczne w normalnym ułożeniu nogi. Operację kończy założeniem opatrunku uciskowego.

Wskazania

  • nadmiar wiotkiej skóry i tkanki tłuszczowej w okolicy ud;
  • brak elastyczności skóry;
  • zbyt duże nienaturalne proporcje ud;

Efekty

  • uzyskanie smukłych, kształtnych ud;
  • wymodelowaniu kształtu ud;
  • uzyskaniu lepszego zarysu i napięcia operowanego miejsca;

Czas trwania zabiegu

  • 60 – 120 min.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym;

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
300 PLN
Liposukcja - uda wewnętrzne
5000 - 6000 PLN
Liposukcja ud
7500 - 8500 PLN
Liposukcja całych kończyn dolnych (uda z łydkami)
14500 - 15500 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:505 105 190 lub 604 459 004, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinik@artclinik.pl. Zapraszamy!