Liposukcja bioder

O zabiegu

Zabieg liposukcji pozwala wysmuklić figurę w miejscach, gdzie odchudzanie nie przynosi spodziewanych efektów nawet mimo intensywnych ćwiczeń i stosowania diety.

Polega on na równomiernym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z konkretnej partii ciała, w sposób możliwie jak najmniej inwazyjny, bez skalpela. Zaznaczone obszary ciała ostrzykiwane są roztworem Kleina, co umożliwia rozbicie komórek tłuszczowych i obkurczenie naczyń krwionośnych. Tłuszcz odsysany jest specjalnymi kaniulami, o różnej średnicy w zależności od okolicy ciała. Pobrany tłuszcz może służyć jako materiał do przeszczepu w celu modelowania innej okolicy (np. piersi, pośladków, twarzy).

Rezultatem wykonania liposukcji nie jest po prostu odchudzanie, zmniejszenie rozmiaru noszonych ubrań czy obniżenie wagi, ale przede wszystkim wymodelowanie sylwetki poprzez trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej w miejscach jej uporczywego gromadzenia się.
Najczęściej jest ona wykonywana na udach, brzuchu, pośladkach, ramionach oraz podbródku. Może również obejmować talię, wewnętrzne i zewnętrzne części ud oraz kolan, a także na plecach czy wzgórku łonowym.

Wskazania

  • usuwanie lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej;
  • modelowanie ud, pośladków, kolan, ramion itd.;
  • usuwanie nagromadzeń tłuszczu na brzuchu;
  • likwidowanie obwisłego podbródka;

Efekty

  • likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej z najbardziej „opornych” części ciała;
  • podkreślenie talii;
  • wymodelowanie, zaokrąglenie pośladków;

Czas trwania zabiegu

  • 60-180 min.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym;

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
300 PLN
Liposukcja okolica krętarza (bryczesy)
5000 – 6000 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:505 105 190 lub 604 459 004, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinik@artclinik.pl. Zapraszamy!