Odśwież cerę po zimie !!!

centrum-urody

Wiosna to dobry czas, aby rozpocząć kompleksową pielęgnację naszej skóry. Zimowe temperatury, mróz niestety zostawiły na naszej cerze ślady w postaci suchości, szorstkości i rozszerzonych naczynek. Które zabiegi warto wykonać przed wiosną?
Oto nasze propozycje:

 • Mikrodermabrazja diamentowa
  Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą profesjonalnego usuwania zrogowaciałego i martwego naskórka za pomocą specjalnego urządzenia, które jest wyposażone w odpowiednie głowice, zakończone drobinkami diamentu.
  Efektem jest gładsza i promienna skóra. <więcej>
 • Zabiegi przy użyciu kwasów
  Czyli inaczej oczyszczanie, to zabieg polegający na intensywnym złuszczaniu naskórka.
  Na skórę nakłada się odpowiednią mieszaninę związków chemicznych w określonym stężeniu, które przenikają w głąb skóry wpływając na jej funkcjonowanie.
  Efekt zależy także od rodzaju zaaplikowanego kwasu. Najczęściej stosuje się kwasy: migdałowy, salicylowy, mlekowy, pirogronowy lub azelainowy. Nawet łagodne kwasy głęboko oczyszczają skórę i łagodzą niedoskonałości. <więcej>
 • Zamykanie naczynek
  Zamykanie naczynek technologią IPL to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cery naczynkowej. Emitowana wówczas energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. Następuje uszkodzenie ściany naczynka, a następnie jego samoistnie usunięcie z organizmu.<więcej>
 • Mezoterapia
  Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także wleczeniu i profilaktyce łysienia.
  Mezoterapia jest świetna w regeneracji zmęczonej i przesuszonej po zimie skóry. Już jeden zabieg wystarczy, aby dogłębnie odżywić i nawilżyć skórę. Wykonanie serii 4-6 zabiegów wzmocni efekty i sprawi, że będą długotrwałe.
  Efekty widać bardzo szybko, dzięki czemu zabieg ten jest bardzo lubiany przez pacjentów, zarówno panie, jak i panów.<więcej>
 • Hialurox to silnie nawilżajacy zabieg polegający na wprowadzania kwasu hialuronowego w głąb skóry za pomcą specjalnej głowicy. Jest zabiegiem alternatywnym do metody iniekcyjnej . Zabieg przeznaczony jest dla skór dojrzałych oraz jako profilaktyka anty aging.
  Efektem zabiegów jest doskonałe nawilżenie i odżywienie, wyraźne spłycenie lub zniwelowanie drobnych zmarszczek.

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki.

Napisz lub zadzwoń:
e- mail: artclinique@artclinik.pllub
tel.:12 422 10 53 lub 505 105 190

Data dodania: 27.03.2018