Spotkanie z psychodietetykiem

spotkanie-z-pscyhodietetykiem-jpg.

Data: 7 czerwca (środa), br., godz. 18.30

Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39

Temat: Znowu się nie udało – czyli dlaczego tak trudno wprowadzić zmiany i jak to zrobić skutecznie?

Jak to się dzieje, że tak ciężko wprowadzić zmiany w życiu i nauczyć się dobrych nawyków? Przecież doskonale wiem, że powinnam wybrać sałatkę z kurczakiem, a na stole ląduje duża pizza z podwójnym serem, w sklepie koszyk wypchany zdrową żywnością, a na taśmie przy kasie dodatkowo lądują batoniki i cukierki. Jedna kanapka zaspokoiła głód, ale na talerzu pojawiły się kolejne cztery. Karnet na zajęcia w siłowni zdążył się przeterminować (kolejny już raz), bo zawsze wypadała mi masa ważniejszych rzeczy.

Dowiedz się co sprawia, że nie możesz wprowadzić choćby najmniejszej zmiany i sprawdź co możesz zrobić, żeby mimo wszystko spróbować kolejny raz – skutecznie.
Zaproszenie na spotkanie kierujemy do wszystkich zainteresowanych tematem leczenia otyłości i walką z tym problemem. Szkolenie ma charakter otwarty i warsztatowy.

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO a prowadzone przez Agnieszkę Węgiel – psychiodietetyka artClinique.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: artclinique@artclinik.pl lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy!

Data dodania: 25.05.2017