Spotkanie z psychodietetykiem

spotkanie-z-pscyhodietetykiem-jpg.

Data: 14 listopada (wtorek), br., godz. 18.00
Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39
Temat spotkania: Jak słomiany zapał zamienić na wewnętrzny żar? Czyli co zrobić, żeby mi się chciało (dłużej niż na tydzień ? ) wprowadzić w życie wszystko co wiem na temat odchudzania.
Prowadzący: Agnieszką Węgiel, psychodietetyk.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym co powoduje, że pomimo, że doskonale wiemy, że śniadania są ważne, że należy jeść regularnie i pić min.1,5 l wody, kończymy dzień z wyrzutami sumienia, bo znów chęć na słodkie albo lenistwo wzięły górę. Zaprzęgniemy głowę w proces budowania dobrych nawyków i chudnięcia, bo tylko głowa zagwarantuje, że schudniemy bez diety i bez głodzenia się.

Jeśli znacie kogoś kto boryka się z problemem otyłości i chce nauczyć się radzić sobie z własnymi emocjami koniecznie powiedzcie mu o naszych spotkaniach!

Spotkania mają charakter otwarty i warsztatowy – możecie mówić o swoich problemach albo pozostać słuchaczem – ważne, że będziecie z nami!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: artclinique@artclinik.pl lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy!

Data dodania: 6.11.2017