Spotkanie z psychodietetykiem

spotkanie-z-pscyhodietetykiem-jpg.

Data: 5 lipca (środa), br., godz. 18.00

Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39

Temat spotkania: Po co jeść, skoro nie czuję głodu?
Problemy związane z jedzeniem przed i po operacji w zasadzie się nie zmieniają. Jedyna różnica polega na tym, że przed – trwa walka z nieustającym głodem, a po – z brakiem łaknienia i chęci na jedzenie. I chociaż organizm po operacji ma z czego czerpać energię – tkanki tłuszczowej do spalenia jest wystarczająco dużo – to jednak regularne jedzenie pozostaje jednym z kluczowych elementów powrotu do zdrowia. Co zrobić, żeby zmusić się do jedzenia, nawet gdy nie mam na nie ochoty? Gdy pojawiają się nudności, zgaga i inne dolegliwości, które skutecznie odstręczają od jedzenia w ogóle.

Zaproszenie na spotkanie kierujemy do wszystkich zainteresowanych tematem leczenia otyłości i walką z tym problemem. Szkolenie ma charakter otwarty i warsztatowy.

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO, a prowadzone przez Agnieszkę Węgiel – psychiodietetyka artClinique.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: artclinique@artclinik.pl lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy!

Data dodania: 27.06.2017