Spotkanie dla bariatryków i osób otyłych

spotkanie-z-pscyhodietetykiem-jpg.

Data: 4 października (środa), br., godz. 18.00
Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39

Temat spotkania:  Jak w małej porcji zmieścić maksimum, czyli jak jedzenie wpływa na to jak się czujemy fizycznie i psychicznie?

Na kolejnym spotkaniu Bożena Pawłowska, dietetyk  i Agnieszka Węgiel, psychodietetyk podpowiedziały jak układać posiłki, by zawierały rozmaite rodzaje pokarmów przez co nasza dieta będzie odpowiednio zbilansowana i urozmaicona.

Każdy z nas potwierdzi, iż jedzeniem możemy poprawić sobie humor lub, wręcz odwrotnie, spowodować, iż zapomnimy, jak to jest mieć dobry nastrój. Dzieje się tak , gdyż brak pewnych składników odżywczych powoduje frustrację oraz gniew a jedzenie w nadmiarze innych będzie mieć takie same skutki.

Jeśli znacie kogoś kto boryka się z problemem otyłości i chce nauczyć się radzić sobie z własnymi emocjami koniecznie powiedzcie mu o naszych sptkaniach!

Spotkania mają charakter otwarty i warsztatowy – możecie mówić o swoich problemach albo pozostać słuchaczem – ważne, że jesteście z nami!

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: artclinique@artclinik.pl lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy!

Data dodania: 26.09.2017