Spotkanie bariatryków i osób otyłych z psychodietetykiem

spotkanie-z-pscyhodietetykiem-jpg.

W najbliższą środę, 10 maja br., o godz. 18.30 zapraszamy na kolejne już spotkanie bariatryków i osób otyłych z Panią Agnieszką Węgiel specjalistą psychodietetyki.
Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39

Temat: Znowu się nie udało – czyli dlaczego tak trudno wprowadzić zmiany i jak to zrobić skutecznie?

O ile większość ludzi dysponuje mniejszą lub większą wiedzą na temat szkodliwości wielu produktów żywnościowych, o tyle trudniej jest zrezygnować z dotychczasowego sposobu odżywiania i stylu życia. Jedna kanapka zaspokoiła nasz głód, ale na talerzu pojawiły się kolejne cztery. Karnet na zajęcia w siłowni zdążył się przeterminować (kolejny już raz), bo zawsze wypadała nam masa ważniejszych rzeczy.
Co można z tym zrobić? Cudownego sposobu na motywację nie ma, lecz można przyjść na kolejne spotkanie dla bariatryków i osób otyłych gdzie dowiesz się co sprawia, że nie możesz wprowadzić choćby najmniejszej zmiany i sprawdzisz co możesz zrobić, żeby mimo wszystko spróbować kolejny raz – skutecznie.

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: artcliniuque@artclinik.pl lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Data dodania: 4.05.2017